wynajem profesjonalnego sprzętu niezbędnego do prowadzenia badań klinicznych

O firmie

Grim Farm Sp. z o. o. powstała w 2006 roku jako niezależna spółka z polskim kapitałem. Firma łączy w sobie doświadczenia farmaceutów i lekarzy zebrane podczas długoletniej pracy w polskich szpitalach, firmach farmaceutycznych oraz CRO.

Dynamiczny rozwój pozwala nam na pozyskiwanie nowych projektów i rozszerzenia usług z zakresu badań klinicznych. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno polskie jak i zagraniczne firmy farmaceutyczne oraz firmy CRO. Stale rośnie też zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, a ich wysokie umiejętności i profesjonalny rozwój indywidualny zapewniają nieustanne szkolenia i przyjazne środowisko pracy.

W 2009 roku firma GRIM FARM rozpoczęła działalność w zakresie wynajmu sprzętu medycznego, zwalniając Sponsorów z konieczności zakupu profesjonalnego sprzętu laboratoryjnego i diagnostycznego, a tym samym zapewniając obniżenie kosztów badań klinicznych.

Grim Farm jest nazwą, z która mogą Państwo utożsamiać usługi z zakresu badań klinicznych oparte na wysokiej jakości, Dobrej Praktyce Klinicznej, profesjonalizmie oraz dobrej komunikacji z klientem przy pełnej satysfakcji.

Zapraszamy do dokładniejszego/pełniejszego zapoznania się z usługami oferowanymi przez Grim Farm Sp. z o.o.